Alcoa Jantları Temel Faydalar


Hafiftir;  Tek bir alüminyum bloktan dövülerek üretilir. Demir jantlara göre %47 oranında hafiftir. Ağır vasıtaları hafifletir, 300 Kg

Sağlamdır;  Tüm zorlu testleri başarı ile geçmiştir. Çelik jantlardan 4,5 kat daha sağlamdır. Güven verir, güvenle kullanılır.

Güçlüdür; Yüke, darbeye, ısıya, korozyona dayanıklıdır. Ek yeri yoktur,  kaynaksızdır. Mono blok gövde yapısına sahiptir. 

Garantilidir;  5 Yıl sınırsız Km garantisi , 20 yıla varan kullanım ömrü sunar.

Seçenek Sunar;  Üç değişik yüzey görünümü ve geniş ürün yelpazesi ile sektörel çözüm sunar.

Çevrecidir;  Düşük karbon salınımı ile çevre dostudur. Beşikten Beşiğe sertifika sahibidir.

Güvenlidir; Her türlü kimyevi madde taşımacılığı ile akaryakıt ve gaz gibi parlama derecesi yüksek madde taşımacılığı için ekstra güvenlidir. Kıvılcım çıkarmaz.

Ekonomiktir;  Alcoa jantları, yapılan yatırım / sağlanan fayda ilişkisinde daima en verimli sonuçları sunar. Kg. başına en düşük maliyetle hafiflik sunar.  4-12 ayda  kendini amorti eder.

Soğuk Çalışır;  Isıyı 3 kat daha hızlı iletir. Bu sayede demir jantlara göre 22 ͦ  daha soğuk çalışır. Akstan ve sürtünme etksinden kaynaklı ısı birikimini önler. 

Daha Az Akaryakıt;  Düşük yuvarlama direncine sahiptir. Daha kolay ve daha hızlı döner. Çelik jantlara göre salınımsız  döner. Daha az enerjiyle daha uzağa gider. %2 daha düşük akaryakıt tüketim ile  enerji tasarrufu sunar.  

Daha Az Bakım; Alcoa jantları lastik ve fren sisteminzi korur. Bir yılda lastk ve fren sisteminizle ilgili servis, bakım yedek parça ihtiyaçlarınızı daha aza indirir, daha az duruş / hizmet dışı kalma süresi sunar.

Daha Fazla Lastik Ömrü; Isı lastiğin / kağuçuğun içindeki nemin ve yağ oranının kaybolmasına yol açar. Alcoa jantlar lastiklerinizi yüksek ısıdan ve ısının etkilerinden korur. Bu sayede % 35 e varan lastik ömrü uzaması sunar. 

Daha Fazla Yük; Sefer başı ek yükleme kapasitesi sunar. Standart ağır vasıta araçlarda tekerlek donaımına göre 174 Kg. ile 290 Kg. arasında sefer başı yük ile verimlilik sağlar.

Daha Kolay Sürüş; Çelik jantlara göre yarı ağırlık ve salınımsız dönüşleri  ile manevra kabiliyetini artırır.

Daha Şık; Dura Bright ve LVL ONE modelleri ile her zaman daha şık. Aracınıza değer katar


Designed by Konseptiz